DFT Contiental Elegant Surf Casting Olta Takımı 50 li Set (CNT-360)

Marka : DFT
Fiyat : ₺779,00(KDV Dahil)
₺94,23 'den başlayan taksitlerle
:

 

DFT Contiental Elegant Surf Casting Olta Takımı 50 li Set

Ürün danışmanlarımız tarafından özenle seçilerek hazırlanan hem deniz hemde tatlı suda kullanabileceğiniz tam takım kıyı olta seti.

Balıkçılığa yeni başlayan kullanıcıların yanı sıra amatör olta balıkçılığına meraklı herkesin kullanabileceği ve tavsiye ebileceği uygun fiyatlı kamış ve makine, ve aksesuarlar oluşan tam talkım bir settir. Kaliteli malzemeler seçilerek özenle hazırlanan olta setlerimizi kıyıdan beklemli avlarınızda ve at çek avlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca sizlere eşlik edecek takımınızla keyifli avlar dileriz...

 

Set İçeriği

 

DFT Continental Teleskopik Olta Kamışı 3,60 mt - 3,90 mt ve 4,20 mt boy seçenekli

Surf tipi kıyıdan uzak atışlarda balık avları için dizayn edilmiş, karbon fiber karışımlı profesyonel ve uzun ömürlü olta kamışıdır.50-100 gr Max atara sahiptir.

DFT Elegant 5000 3 Bb Olta Makinası

 

 

Genel Kullanım amöaçlı olta makinesi hemen hemen tüm sahalarda kullanılabilecek çok yönlü bir olta makinesidir. Tekne balıkçılığı, kıyıdan balıkçılık, tatlı su balıkçılığı, deniz balıkçılığı gibi çeşitli balıkçılık türlerinin tümü için uygun bir çeşit DFT Spin Makinesi vardır hafif ve alüminyum yapısı sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Devir ve bilye sayısının fazlalığı sayesinde boş ve dolu sarımlarda kolaylık sağlamaktadır. Kol kısmının geniş oluşu kavrayışı kolaylaştırır ve zorlanmayı minimuma indirir. Spiral kafa yapısı atımlarda misinanın kolay kusulmasını sağlar ve yeminizin en uzağa gitmesine yardımcı olur. Dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve dış etkilere karşı korumaya sahiptir, tatlı ve tuzlu su kullanımı için uygundur. DFT Elegant Spin Olta Makine özellikleri 3 çelik bilyeli rulman alüminyum kafa devir oranı: 5.1:1 grafit gövde ahşap tutamak geri sarma kilidi. 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
 MODEL: DFT ELEGANT 5000
 MAKİNA MATERYALİ: ALÜMİNYUM
 RULMAN: 3
 DEVİR: 5.1:1
 MİSİNA KAPASİTESİ: 0,40 mm - 210 m
 AĞIRLIK: 390 g 

 

 

ZARGANA TOPU 1 AD
RAGLU YEMLER 5 AD
İĞNE 20 AD
ARMUT KURŞUN 5 AD
3 İĞNELİ KÖSTEK  3 AD
KIBRIS SARMA 1 AD
KAFA LAMBASI LEDLİ 1 AD PİL HEDİYELİ
MAKİNA 1 AD
KAMIŞ  1 AD
MİSİNA 1 AD
FIRDÖNDÜ 5 AD
KLİPS 5 AD
ÇAPARİ 1 AD

 

Benzer Ürünler