Kendo Özel Siyah İğne Zargana Takımı

Kendo Özel Siyah İğne Zargana Takımı (100247)

Marka : KENDO
Fiyat : ₺2,65(KDV Dahil)
₺0,32 'den başlayan taksitlerle
:
Kendo Özel Siyah İğne Zargana Takımı
Benzer Ürünler
 • Hırsızlı Çinekop Takımı misinaya bağlı şekilde 2 Adet İğne yer almaktadır. Çinekop Avlarında kullanılmaktadır. Pakette 1 Adet olarak satılmaktadır.
  Adet
  ₺4,63 KDV Dahil
 • Captain Marka Hırsızlı Çinekop Takımı Özel Yapımdır. 3 adet iğne bulunmaktadır. Misinaya sarılı hazır haldedir. Pakette satılmaktadır.
  Adet
  ₺4,96 KDV Dahil
 • 1302 - Captain Hazır Takım Misinaya bağlı 2 Numara iğne ve fırdöndülü olta ucu Kullanımı son derece pratiktir. Her balıkçının yanında bulundurması gereken bir malzemedir. Genellikle tuzlu su da ve yemli avcılıkta kullanıma uygundur. İsteğe bağlı olarak kullanım amacı değiştirliebilir. PVC Poşet içerisinde 3 Adet hazır beden olarak satılmaktadır. Poşet içerisinde bulunan hazır takımda ki fırdöndüyü misinanıza bağlayıp ilave kurşun takarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
  Adet
  ₺2,89 KDV Dahil
 • 1302 - Captain Hazır Takım Misinaya bağlı 3 Numara iğne ve fırdöndülü olta ucu Kullanımı son derece pratiktir. Her balıkçının yanında bulundurması gereken bir malzemedir. Genellikle tuzlu su da ve yemli avcılıkta kullanıma uygundur. İsteğe bağlı olarak kullanım amacı değiştirliebilir. PVC Poşet içerisinde 3 Adet hazır beden olarak satılmaktadır. Poşet içerisinde bulunan hazır takımda ki fırdöndüyü misinanıza bağlayıp ilave kurşun takarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
  Adet
  ₺2,89 KDV Dahil
 • 1302 - Captain Hazır Takım Misinaya bağlı 4 Numara iğne ve fırdöndülü olta ucu Kullanımı son derece pratiktir. Her balıkçının yanında bulundurması gereken bir malzemedir. Genellikle tuzlu su da ve yemli avcılıkta kullanıma uygundur. İsteğe bağlı olarak kullanım amacı değiştirliebilir. PVC Poşet içerisinde 3 Adet hazır beden olarak satılmaktadır. Poşet içerisinde bulunan hazır takımda ki fırdöndüyü misinanıza bağlayıp ilave kurşun takarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
  Adet
  ₺2,89 KDV Dahil